Osobní meditace na míru pro vaše tělo i duši

  • Umíte si představit, že meditujete podle své osobní meditace, která je pro vás doslova stažena z neviditelného světa?
  • Přicházím s novou službou osobní meditace vytvořené na míru. Na základě vašeho tématu vám vytvořím meditační nahrávku s transformačními účinky pro vaše tělo i duši.
  • Napojuji se na zdrojovou rovinu a odtud načítám informace a pokyny pro tvorbu vaší léčivé meditace. Jejím opakovaným praktikováním dosáhnete požadované změny ve vašem životě.
  • Meditaci obdržíte ve formátu mp3, takže ji můžete poslouchat z jakéhokoli zařízení. Nahrávka má individuální délku, většinou však nepřesáhne 45 minut.
  • Po připsání platby na účet se pustím do tvoření. Doba zpracování je přibližně 14 dní.

Vyzkoušeli meditaci a napsali o ní

„Děkuji za nádhernou meditaci, vyhrkly mi slzy i brnělo celé tělo. Krasně načasováno, pustila jsem si ji dnes, jako dárek k narozeninám.“
Pavla Ticháčková
„Chci velmi doporučit nabídku Míly na osobní théta meditaci na míru. Využila jsem této nabídky a vnímám to jako skvělou investici do sebe, kterou mohu kdykoli a jak často budu cítit stále využívat. Míla má klidný a pro mne úžasný hlas, její vedení je božské a velmi laskavé. Cítím, jak je meditace opravdu nahrána skrze Stvořitele přímo pro mne, je to meditace, která mne vede do větších hloubek a do většího napojení na Stvořitele. Velice děkuji a vřele doporučuji, je to skvělá možnost pro náš růst.“
Veronika Sunmarai

Jak si cením své služby

Osobní meditace na míru pro vaše tělo i duši
1000 Kč
Až 45 minut nahrávky ve formátu mp3