Obnova všech generativních sexuálních energií

Divíte se někdy, proč si vždy přitahujete stejný typ partnerů? Zdá se Vám, že se stále opakujete v rámci vztahů? Anebo to vypadá, že nejste vůbec schopni k sobě najít vhodný partnerský protějšek?

  • V této realitě fungujeme na základě různých omezení i pokud jde o vztahy a sexuální energie. Máme nejrůznější představy o sexualitě i sexu samotném. A již velmi brzy se naučíme, že sexuální energie je „špatná“, a byli jsme nuceni ji potlačit.
  • Ale máme skutečně kontakt se sexuální energií, která by nám byla vlastní?
  • Naše tělo je smyslovým orgánem a miluje pozornost v podobě doteků. Nicméně, pokud se díky nejrůznějším myšlenkám a přesvědčením dostáváme do konfliktu se sebou a s druhými, vznikají tak energetické bloky. Nemůžeme přijímat ani sebe, ani druhou osobu.
  • Tímto tělesným procesem se vrátíte ke zdroji všech Vašich názorů a přesvědčení v této oblasti. Jedná se o jednoduchý a příjemný tělesný proces, který odstraní všechny tyto myšlenky a vzorce, a umožní Vám přitahovat vhodné protějšky a vytvářet podporující vztahy, které budou přínosem pro Vás i Vaše tělo.
  • Kolik radosti je možné zažít ve svém těle? Byli byste ochotní si naplno užívat Vašeho těla a jeho sexuální energie? Jaký vliv by to mělo na Váš partnerský vztah i na zbytek Vašeho života? Jak byste se cítili v takto „nabitém“ těle?

Jak vypadá a jak dlouho trvá sezení

  • Při sezení pokládám ruce na oblast Vašeho třetího oka, brzlíku, stydké a křížové kosti a tímto procesem jsou obnovovány všechny Vaše vtělené generativní sexuální energie. Nakonec jsou ukotveny a zaintegrovány všechny změny ve Vašem těle prostřednictvím bodu Access Bars®.
  • Délka tělesného procesu je individuální (podle proudění energie v těle), ale většinou nepřesáhne 1, 5 hodiny.

Jak si cením své služby

Tělesný proces obnovy všech generativních sexuálních energií
850 Kč
60–90 minut