Access Bars®

Ošetření touto metodou je relaxační, tělo i duši povzbuzující proces, který odstraňuje bloky ve všech aspektech Vašeho života. Během sezení se terapeut dotýká 32 bodů na hlavě a ovlivňuje tak danou oblast života. Tento proces může být doplněn i o konkrétní záměr klienta.

Energetický facelift

Energetický facelift je úžasná pečující, léčebná a relaxační technika, jež využívá energii k aktivaci Vašeho obličeje tím, že spouští mnoho tělesných procesů, které jsou specificky zaměřené na transformaci účinků stárnutí, gravitace a stresu. Nazýváme jej facelift, i když se vlastně jedná spíš o tělesný lift, protože jde o hluboké léčení a péči o Vaše celé tělo.

Osobní vhledy

Nevíte, jak se rozhodnout? Potřebujete vykročit, ale nevidíte za roh? Chcete náhled do Vaší situace nebo problému? Zajímá Vás, kam aktuálně směřujete, co zpracovat, co Vás posune a co Vás možná nemine? Všechny informace ke mně přicházejí ve stavu intuitivního napojení na nejvyšší Zdroj a já se tak stávám jen prostředníkem k předání informací.

Tělesný proces

Divíte se někdy, proč si stále přitahujete stejný typ partnerů? Zdá se Vám, že se opakujete v rámci vztahů? Anebo to vypadá, že nejste vůbec schopni k sobě najít vhodný partnerský protějšek? Tímto tělesným procesem se vrátíte ke zdroji všech Vašich názorů a přesvědčení.

ThetaHealing®

ThetaHealing® je velmi rychlá a účinná léčebná technika, jež využívá nízkých mozkových vln théta. S touto frekvencí se setkáváme při hluboké meditaci nebo v průběhu fáze snění. V této hladině lze navázat spojení s tvořivou silou Univerza a díky tomuto napojení mohou být realizovány změny programů i přesvědčení a zahájen proces léčení.

Harmonizace

Tzv. Harmonizační balíček ThetaHealing® Vám pomůže v okamžiku, kdy se necítíte ve své kůži, ale není čas pátrat do hloubky Vašich fyzických potíží, nicméně se potřebujete hodit rychle energeticky i fyzicky do pohody. 

 • V čem se odlišuji?
  Všechny mnou nabízené služby jsem si vyzkoušela sama na sobě a protože mi měnily život doslova před očima, rozhodla jsem se předávat jen to nejlepší.
 • Jak Vás terapiemi provedu?
  Při zpracovávání Vašich problémů a bloků Vás provádím takovým tempem, které plně respektuje Vaši osobní cestu a vždy je vedeno jen pro Vaše nejvyšší dobro.
 • Kolik sezení budu potřebovat?
  Tohle je ryze individuální záležitost, někdo ode mne odchází s vyřešeným problémem za jedno sezení, jiný jich potřebuje víc. Záleží i na tom, jak hluboká jsou Vaše témata. Často klienti pociťují výrazné zlepšení a posuny již po jednom sezení. Avšak pokud máte kolem Vašeho problému celý systém negativních přesvědčení, je třeba delší a systematičtější práce.
 • Jaký výsledek mohu očekávat?
  Výsledek léčení závisí především na tom, kolik vrstev ke zpracování v sobě nesete, jakou měrou i Vy zodpovědně přistupujete k odkrývání Vašich bloků a v neposlední řadě na vyšší síle, která celé léčení vede... Já se tak stávám pouze svědkem všech Vašich pozitivních změn.
 • Kde mne najdete?
  Své služby nabízím především na dálku – přes skype nebo messenger a ošetření metodou Access Bars® a energetický Facelift provádím v domácím prostředí klienta nebo na mé adrese v Praze 8 Libni.
 • Jakou přidanou hodnotu mi poskytnete?
  Své schopnosti neustále rozvíjím, abych Vám mohla být tím nejlepším průvodcem, který inspiruje, pozvedává a směruje Vás k Vašemu nejvyššímu potenciálu a k dosažení toho, co chcete.
 • Jsou tu nějaká omezení?
  Pokud berete dlouhodobě léky nebo jste těhotná v prvním trimestru, prosím Vás, abyste mě na tuto skutečnost upozornili.