Co jsou transformační vedené meditace?

transformační vedené meditace
  • Na svých osobních sezeních se stále častěji setkávám s opakujícími se tématy, a proto jsem se rozhodla vytvářet meditace, které Vám pomohou uzdravovat všechna místa, která potřebují transformovat, abyste mohli prožívat Vaší radostnou vizi sami sebe.
  • Pokud toužíme po opravdové změně, pak to znamená, že je zapotřebí odpojit se od světa, ve kterém jsme určováni svým tělem s odrazem našich naučených emočních vzorců, chování nebo přesvědčení z minulosti.
  • Naučím Vás, jak se odpojit od vnějšího světa a být plně ukotvení v přítomném okamžiku. Umět meditovat znamená ovládat schopnost, jak umenšit svou analytickou mysl a zesílit myšlenky Vašeho nitra natolik, aby se Váš vnitřní svět stal reálnějším než ten vnější.
  • V meditaci se můžete rozhodovat pro nové volby, vnímat svou novou realitu nebo zažívat nové pocity. Tím ve svém mozku aktivujete nové neurologické spoje. Jejich opakovaným prožíváním se Váš vnitřní svět stane reálnějším než ten vnější a společně s Vaším tělem dokážete vytvořit novou realitu.

Kterou meditaci si stáhnete jako první?

meditace Uzdrav své tělo
meditace Dar odpuštění
Meditace Světlo ve mně