Co jsou transformační vedené meditace?

„Vědomí samo o sobě je nekonečné, neohraničené a nesmrtelné. Čím více a častěji se budeme spojovat se svou pravou podstatou – budeme vědomější – tím snáze pochopíme svůj život... Stačí chvilka denně procítěného naladění se do svého nitra.“

  • Nikdy pro mne nebylo problémem jen tak si cestovat svým vnitřním Vesmírem. Byla jsem tím vším natolik fascinována, že jsem se jednoho dne rozhodla vytvářet meditace pro všechny z Vás, kterým tento svět ještě není důvěrně známý a kteří toužíte prohloubit své vnímání. Tento oboustranný proces přijímání a dávání je tím, co mne naplňuje a motivuje k dalšímu tvoření.
  • Mým záměrem je vytvářet takové vedené meditace, které Vám pomohou uzdravovat všechna místa, která potřebují prosvětlit, pochopit, zacelit nebo jen procítit, abyste mohli prožívat plný potenciál Vaší bytosti, se kterou jste sem přišli tvořit a radovat se z ní.
  • Děkuji Vám za Vaši podporu, za podněty, náměty a témata, která potřebujete zpracovávat.
  • Brzy tu naleznete první z meditací – Uzdrav své tělo, Dar odpuštění, Opravdu musíme stárnout?, Jak vyjít s nepříjemnými lidmi a další.