Meditace Vstup do hladiny théta pro začátečníky

meditace Vstup do théty pro začátečníky
0
lidí již poslouchá tuto meditaci
  • Pojďte se společně vydat do svého nitra, do nekonečného vesmíru, ve kterém jsme propojeni se zdrojovou rovinou. Naučíte se uvolňovat, ladit se do mozkových vln théta a propojovat se s rovinou bezpodmínečné lásky, a to v pomalém a pozvolném tempu.
  • Dopřejte si relaxaci a věnujte pozornost všem obrazům a emocím, které k Vám budou přicházet.
  • Délka meditace: cca 14 minut. Určeno i pro úplné začátečníky. V pomalém a pozvolném tempu.

Vyzkoušeli meditaci a napsali o ní

„Ještě jednou Vám moc děkuji za skvělou meditaci Vstup do hladiny théta. Už druhý den ráno jsem se vzbudila s pocitem, že asi vím kde by mohl být počátek toho, že sama pro sebe nejsem dost dobrá. Vaše Meditace mi dala jiný pohled jak nad situacemi přemýšlet... Během dneška se mi nějakým způsobem ukázaly možnosti, proč jsem vždy měla pocit, že musím svojí mamince stále v něčem pomáhat... Už jen samotné uvědomění těchto pocitů je osvobozující. Od meditace jsem stále vyklidněná a pořád žiji tím příjemným pocitem...“
Kristýna Kalinová

Co je mozková hladina théta?

  • V normálním bdělém stavu funguje náš mozek na vlnách beta. Když se začneme uvolňovat, mozek se bez námahy přepne z vlnové délky beta na délku alfa. Pod vedením řízené meditace se můžete dostat ještě hlouběji – z hladiny alfa do hladiny théta.
  • Théta je stav, kdy je člověk sice při vědomí, ale je hluboce uvolněný. Tento stav zažíváme každý z nás dnes a denně, třeba večer před usnutím nebo ráno před procitnutím.

Kde si mohu meditaci stáhnout?

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mne v bezpečí a já, Milena Miškaříková, je budu na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z platné české a evropské legislativy. Seznamte se s mými zásadami pro ochranu a zpracování osobních údajů.

Nejde Vám stáhnout? Pošlete mi zprávu na mila.miskarikova@centrum.cz a já Vám ji zašlu mailem.