O mně

Milena Miškaříková

„Nečekejme na možnosti, které nás přiblíží k budoucnosti. Opečovávejme zárodky čehokoliv, čím a kým jsme už teď, a můžeme směle opustit i své sny, protože se staneme svou vlastní vizí, která ví, kam směřuje...“

Jasně si vzpomínám na svou první zkušenost. Vypadalo to tak neskutečně, že jsem na chvíli měla pocit, že jsem v sedmém nebi...

Svou vnitřní hypersenzitivitu a empatii, kterou jsem po celý život považovala za překážku, dnes považuji za svůj největší dar.  Mám schopnost, jako každý z vás, vidět pod povrch věcí, vyciťovat věci neviditelné, vnímat lidské emoce, myšlenky i nadcházející události.

Pamatuji si jako dnes, jak ležím v mámině posteli, pozoruji dřevěné dveře od šatní skříně a ve všech těch liniích dřeva vidím zvířata nebo obličeje lidí, kteří ke mně promlouvají. V pubertě a ještě mnohem později jsem podlehla tlaku na výkony, které se v naší rodině cenily, a já tenhle vnitřní svět opustila.

Později – ve svém dospělém životě jsem si kladla podobné otázky jako všichni z vás. Kdo jsem a co jedinečného si v sobě nesu? A najednou zjišťuji, že se vracím do svého dětství...

Zavírám oči a čekám, až ke mně vnitřní svět zase promluví. S úžasem vnímám rozměry, které mě nepřestávají fascinovat vším – svými odvíjejícími se příběhy, dokonalou symbolikou i nezaměnitelnou přesností. Zpočátku jsem je jen velmi váhavě uveřejňovala na své FB stránce Probuď a žij své božství. A mé prvotní váhání se později proměnilo v radost a pocit naplnění z toho, co dělám. Přidanou hodnotou se pak stali spokojení klienti.

Vystudovala jsem několik škol, absolvovala množství seminářů, vystřídala spoustu zaměstnání a ustála mnoho životních karambolů, abych se opět s pokorou vrátila k sobě. Mé životní příběhy a zkušenosti jsou mými nejvěrnějšími a nejcennějšími průvodci, protože to, co zažijete na vlastní kůži je něco, co Vás promění dokonale.

Mou srdeční záležitostí se stalo předávání osobních vhledů v obrazech. Poselství pro kohokoliv z Vás ke mně přicházejí ve stavu hlubokého uvolnění – někdy formou intuitivní psychografie, ale většinou v obrazech nesoucích v sobě symboliku, kterou pak společně rozkrýváme. Vhledy poukazují nejen na hlubší aktuální stav dané záležitosti, ale téměř vždycky odhalují i příčinu věcí a ukazují směr, kterým se můžete nechat vést.

A tak měním svůj život – s božskými nástroji – jakými jsou metody ThetaHealing® nebo Access Bars® se posunuji krok za krokem, vrstvu po vrstvě k životu ve svobodě, prosperitě, radosti i šťavnatosti, která je tu pro všechny.

Svobodně se projevovat, cítit radost, být uchvácená krásou života i touha po neustálém růstu, expanzi a překonávání vlastních hranic je hnací silou mého života.

Právě proto jsem na cestě dovnitř, abych sobě i Vám mohla být inspirací a průvodcem k Vašemu nejvyššímu potenciálu tam venku.

Dovedu Vás do Vašeho světla a k Vašemu nejvyššímu potenciálu, abyste se mohli stát sami sobě vědomým tvůrcem vlastního života.

S láskou a úsměvem Milena Miškaříková