O mně

„Odjakživa mě bavilo nalézat a zkoumat prostor, který mi byl nejblíž a ve kterém jsem se cítila jako ryba ve vodě – prostor plný světla, bezpodmínečného přijetí, nekonečných možností i setkání – svět uvnitř sebe samé...“

Všechno, co však nebylo v souladu s tímto prostorem, muselo jednoho dne opustit světlo světa a zhroutit se tam, odkud to všechno neautentické vzešlo. Jestli Vás zajímá, jak se taková věc může přihodit, pokračujte třeba zde.

Svou vnitřní hypersenzitivitu a empatii, kterou jsem po celý život považovala za tu největší překážku, dnes považuji za svůj největší dar.  Mám schopnost, jako každý druhý, vidět pod povrch věcí, vyciťovat věci neviditelné, vnímat lidské emoce i myšlenky i věci přicházející.

Pamatuji si jako dnes, jak ležím v mámině posteli, pozoruji dveře od šatní skříně v dekoru břízy a ve všech těch liniích dřeva vidím zvířata nebo obličeje lidí, kteří ke mně promlouvají... Neskutečně mě bavilo je nacházet úplně všude. V pubertě a ještě mnohem později jsem podlehla tlaku na výkony, které se v naší rodině cenily, a já zapomněla, a tenhle milovaný svět jsem opustila...

Dnes, když stojím na životním prahu, kdy mé děti pomalu vylétávají z hnízda, se ptám sama sebe: 

Kdo jsem a co jedinečného si v sobě nesu?

A najednou zjišťuji, že se vracím do svého dětství...

Ležím ve své posteli, zavírám oči a čekám, až ke mně ten vnitřní svět zase promluví... S vnitřní pokorou vnímám rozměry, které mě nepřestávají fascinovat vším – svými odvíjejícími se příběhy, dokonalou symbolikou i nezaměnitelnou přesností. Zpočátku jsem je jen velmi váhavě uveřejňovala na své FB stránce Poselství z nitra. A mé prvotní váhání se proměnilo v radost a pocit naplnění z toho, co dělám. Přidanou hodnotou se pak stali návštěvníci stránek.

Vystudovala jsem několik škol, absolvovala množství seminářů a kurzů, získala řadu certifikátů, vystřídala spoustu zaměstnání a ustála mnoho životních karambolů, abych se zase pokorně vrátila k sobě a své vnitřní moudrosti. Mé životní příběhy jsou dnes mými největšími poklady, protože to, co zažijete na vlastní kůži je něco, co Vás navždy promění. Nejen zvenčí, ale zevnitř. Transformována jsem vlastně byla proti své vůli :-), a kdyby nebylo toho vnějšího zásahu, za který jsem teď už vděčná, žila bych nesmírně ustrašený život a každá životní výzva by se rovnala malé smrti.

Mou velkou srdeční záležitostí se stalo předávání osobních vhledů v obrazech. Poselství pro kohokoliv z Vás ke mně přicházejí ve stavu hlubokého uvolnění – někdy formou intuitivní psychografie, ale většinou v obrazech nesoucích v sobě symboliku, kterou Vám pak rozkrývám. Vhledy poukazují nejen na hlubší aktuální stav dané záležitosti, ale téměř vždycky odhalují i příčinu věcí a ukazují východisko nebo směr, kterým se můžete nechat vést.

A tak se snažím měnit i svůj život, s božskými nástroji, jakými jsou ThetaHealing®, Access Bars®, nebo Access Energetic Facelift se posunuji krok za krokem, vrstvu po vrstvě k vysněnému životu ve svobodě, prosperitě, plnosti, hojnosti, radosti a kráse bytí, která je tu pro všechny z nás.

Svobodně se projevovat, cítit radost a být uchvácená nad krásou života i lidí a touha po neustálé expanzi a překonávání vlastních vnitřních hranic je hnací silou mého života.

A proto jsem na cestě dovnitř, abych sobě i Vám mohla být inspirací, pomocníkem a vedením k Vašemu nejvyššímu potenciálu tam venku.

 

S láskou a úsměvem Míla Miškaříková