TRANSFORMAČNÍ MEDITACE Manifestuj svou budoucnost

Meditace umocněná nádhernou hudbou – poslechněte si ji po spuštění videa

0
lidí již poslouchá tuto meditaci

Opečovávejme zárodky čehokoliv, co nás vede k naší vysněné budoucnosti, abychom mohli směle opustit i své sny a mohli se stát vlastní vizí, která ví, kam směřuje...

Vytvořte záměr a ponořte se do manifestace své budoucnosti

Toužíte po realitě, kterou se Vám stále nedaří naplnit?

Máte pocit, že svůj život vědomě netvoříte, ale jen přežíváte v minulosti?

Nevíte, jak se pohnout z místa, protože Váš vnitřní tvůrce spí?

Kdybyste měli psát novou kapitolu svého budoucího života, jaká by byla?

Co byste ve svém příběhu chtěli zažívat? Jak byste se v něm chtěli cítit?

Co byste dělali jinak než doposud? Jaké události by vytvářely takovou budoucnost?

O čem je tato meditace a co v ní prožijete?

Spojíte se se svým vědomím

Díky uvolněnému stavu se dostanete do mozkové hladiny théta, ve které se automaticky stáváte více svým vědomím než svou myslí nebo tělem.

Zažijete pocit celistvosti ve svém srdci

Díky instalaci ze zdrojové roviny zažijete pocit celistvosti, abyste mohli opět důvěřovat sami sobě a svému životu v každém okamžiku svého života.

Probudíte svého vnitřního tvůrce

Aktivujeme vašeho vnitřního tvůrce a zažehneme v něm opět chuť tvořit díky své božské podstatě.

Nadefinujete si svou vizi budoucnosti

Vaše vize budoucnosti je záměrem, který chcete vytvořit a ten si určíte během meditace a zároveň jej prožijete na emocionální úrovni.

Spojíte se s polem nekonečných možností

Zažijete spojení s polem nekonečných možností a vibračně se sladíte se záměrem své vysněné budoucnosti.

Setkáte se se svým budoucím Já

Skrze solar plexus procítíte spojení se svým centrem tvoření a potkáte se svým budoucím Já, které aktivujete v poli nekonečných možností.

Projevíte hlubokou vděčnost

Díky projevení hluboké vděčnosti za to, co nyní tvoříte, se vaše pozorovaná realita stane skutečností.

Odevzdáte své tvoření Zdroji

Odevzdáte svůj výtvor vesmírné inteligenci, čímž propustíte Vaše lpění na tom, jakým způsobem si Vás má Vaše nová budoucnost najít.

Užijete si meditaci vědomě

Díky instalacím ze sedmé roviny bytí, požehnání a umocňující hudbě prožijete vědomé setkání sami se sebou v prostoru, kde neexistují žádná omezení ani čas.

Pro koho je meditace určená?

Pro začátečníky i pokročilé

Meditace vhodná pro všechny z Vás, kdo s meditacemi buď začínáte, anebo jste již ostřílenými mistry meditace.

Dokonalé uvolnění ve 37 minutách

Díky nabitému obsahu má meditace celých 37 minut. Je třeba si uvědomit, že do stavu spojení se svým vědomím člověk potřebuje čas.

Pro všechny, kdo se touží vědomě spojovat se svou budoucností

Díky mozkové hladině théta je možné všechno – tedy i setkání s budoucností.

Pojďme společně vykročit vstříc Vaší budoucnosti

Milena Miškaříková – kontakt
„Tato meditace slouží jako nástroj pro každodenní manifestaci Vašich přání, cílů nebo vizí do budoucnosti. Abyste se s nimi mohli opravdu spojit, je třeba vytvořit prostor, ve kterém jste více svým vědomím než svou myslí. Pokud své tvoření prožijete až v morku kostí, dochází k přepisu na buněčné paměti Vašeho fyzického těla, a Vaše mysl si myslí, že již danou realitu prožívá. Projevením poděkování nebo vděčnosti stvrzujete skutečnost, že se pro Vás již děje a přestanete se nacházet v mentalitě nedostatku toho, po čem toužíte. V konečné fázi jde vždy o to stát se tím, co toužíte vytvořit, aby si Vás našla odpovídající vibrace ve Vesmíru. Přeji Vám příjemný poslech a splnění i těch nejdivočejších vizí...“
Milena Miškaříková

Garantuji Vám maximální spokojenost a transformační prožitek

„Věřím své práci natolik, že Vám nabízím garanci maximální spokojenosti a hodnoty, kterou Vám tato meditace poskytne. Tuto meditaci jsem stahovala ze zdrojové roviny pro Vás všechny, kdo toužíte projevovat své božství ve svém životě, chcete zažívat prožitky, zkušenosti a události, jež Vás přivedou k setkání s vaším vnitřním tvůrcem. A při této objevné cestě možná zjistíte, že jste mocnější, než jste si mysleli... Přeji si, ať se má vedená tvorba dotkne Vašich srdcí, transformuje Vaše tělo a promění Vaši přítomnost v budoucnost, ve které budete chtít tvořit to nejlepší ze sebe... Ať se tak stane tím nejneuvěřitelnějším způsobem a pro vaše nejvyšší dobro.“
Milena Miškaříková – o mně
Milena Miškaříková
  • Díky této meditaci se naučíte vstupovat do hladiny théta a propojíte se se Zdrojem.
  • Díky této nahrávce zrušíte všechny smlouvy, dohody a úmluvy, ve kterých jste se utvrzovali v pocitu oddělenosti od toho, co chcete.
  • Budete vědět, jak vypadá rovina všech nekonečných možností, a jak ji můžete energetizovat pro Vaše záměry.
  • Probudíte svého spícího tvůrce, abyste mohli vstupovat do radosti a lehkosti tvoření ve své realitě.
  • Naučíte se spojovat se se svým budoucím Já a díky záměru a emočnímu prožitku tak doslova přepíšete své programy o tom, že Vaše budoucnost je nejistá.
  • To všechno bude ještě umocněné pečlivým výběrem hudby a mým vedením ze sedmé roviny bytí.

Chci si se stát vědomým tvůrcem své budoucí zkušenosti

Meditace Manifestace budoucnosti

„Cokoliv si dokážete představit, existuje.
A kdykoliv se s tím dokážete tak mocně spojit, že i Vaše tělo a mysl uvěří, že to prožívá, pak není možné, abyste nevytvořili něco skutečného...“

Vaše dojmy a prožitky z meditace

„Paní Mílo, moc moc moc Vám děkuji za překrásnou meditaci MANIFESTACE BUDOUCNOSTI.💖💞💐🍀 Máte velmi příjemný hlasový projev, je radost slyšet Váš hlas, který je sametově léčivý a doslova hladí po duši. Děkuji i sama sobě, že jsem si Vaši meditaci objednala a před chvílí ji doposlouchala. Je úžasná a všem ji moc doporučuji. Objímám Vás na dálku 🤗🤗🤗 a ještě jednou velké díky... na meditaci jsem se opravdu velmi těšila a předčila mé představy...👍👌🍀 Jsem velký spáč, nicméně jsem si nařídila budík, abych začala dnešní den Vaší meditací a hodlám v tom pokračovat, protože mi to dává velký smysl, z nahrávky meditace velmi vnímám, že jste si s ní fakt vyhrála, že jste zvolila krásnou hudbu a znovu podotýkám...frekvence Vašeho hlasu je léčivá a uzdravující... Samosebou máte mé svolení uveřejnit moje poděkování, poněvadž jsem Vám obrovsky vděčná a čím víc lidí si bude meditaci pouštět, tím líp. Mějte se krásně, jsem šťastná, že jsem ve Vaší skupině...🤗💞💐🍀🙏🍀“
Alena Novosadová