Meditace Vstup do hladiny théta pro pokročilejší

meditace Vstup do théty pro pokročilejší
0
lidí již poslouchá tuto meditaci
  • Tato krátká 4minutová meditační nahrávka, kterou Vás provedu až ke Zdroji, je určena lidem, kteří již na sobě nějaký čas pracují a potřebují rychlejší cestu, jak se v rámci dne vyladit na zdrojovou rovinu.
  • Dopřejte si uvolnění a věnujte pozornost všem obrazům a emocím, jež se Vám budou rodit v nitru.
  • Délka meditace: cca 4 minuty. Určeno pro pokročilejší. Ve svižnějším tempu, kdy se potřebujete během dne rychle spojit se sedmou rovinou bytí.

Co je hladina théta?

  • V normálním bdělém stavu funguje náš mozek na vlnách beta. Když se začneme uvolňovat, mozek se bez námahy přepne z vlnové délky beta na délku alfa. Pod vedením řízené meditace se můžete dostat ještě hlouběji – z hladiny alfa do hladiny théta.
  • Théta je stav, kdy je člověk sice při vědomí, ale je hluboce uvolněný. Tento stav zažíváme každý z nás dnes a denně, třeba večer před usnutím nebo ráno před procitnutím.

Kde si mohu meditaci stáhnout?

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mne v bezpečí a já, Milena Miškaříková, je budu na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z platné české a evropské legislativy. Seznamte se s mými zásadami pro ochranu a zpracování osobních údajů.

Nejde Vám stáhnout? Pošlete mi zprávu na mila.miskarikova@centrum.cz a já Vám ji zašlu mailem.