Access Bars®

Co je to metoda Access Bars®?

„Úžasná věc na Access Bars je, že rozpouští polaritu, kterou máš ve své hlavě.
Dr. Dain Heer“

 • Access je metoda, která je navržena tak, aby každému otevřela více vědomí. Vědomí totiž nehodnotí a jde o schopnost být zcela přítomný ve všech oblastech svého života. Vědomí nabízí nepřetržitou schopnost uvědomovat si více možností a mít větší možnost výběru – získat od života víc.
 • Access nám pomáhá poznat sebe sama jako nekonečnou bytost, kterou ve skutečnosti jsme a umožňuje nám vytvořit život za hranicemi toho, čemu jsme uvěřili. Jakožto nekonečná bytost totiž fungujeme jako nekonečné vědomí, vědění, bytí a přijímání. Pro nekonečnou bytost je všechno možné...
 • Konečná bytost má sklon fungovat na základě myšlenek, pocitů a emocí. Access odstraňuje polaritu, podmíněnost, uvěznění i omezení v myšlenkách, pocitech i emocích.
 • Co kdybychom se začali osvobozovat tím, že si budeme připomínat, že vše, co si myslíme, cítíme, čemu věříme, co hodnotíme nebo jsme se pro to rozhodli, je JEN zajímavým úhlem pohledu?
Access Bars®
Popis bodů (bars), které se používají během terapie.
 • Zakladatel Gary Douglas byl veden k pojmenování a výběru 32 bodů na hlavě, kdy při lehkém spuštění dotekem dochází k uvolnění hlubokých bloků, strachů, programů, přesvědčení, myšlenek, postojů nebo názorů. Ty nám již mnohdy neslouží. Aktivují se pozitivní změny, které chceme (např. v oblasti hojnosti, zdraví, práci, peněz, sebelásce, radosti, svobody, hubnutí aj.).
 • Bars jsou konkrétní body na hlavě, při jejichž stimulaci dochází k obnovení toku energie, která je v mozku a těle zablokovaná.
 • Jednoduše si celý proces lze představit jako defragmentaci počítačového disku, při které jsou přeskupeny nebo vymazány nepotřebné soubory a ponechány jen ty, které slouží dobrému fungování počítače (Vašeho života).

Jak může vypadat sezení Access Bars®?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jak dlouho trvá účinek metody Access Bars®?

 • Po absolvování prvního sezení Access Bars® dochází k nepřerušovanému uvolňování zablokované energie i nadále a vzhledem k ošetření bodu reaktivace a znovuvytvoření je výsledek trvalý.
 • Po každém dalším zopakování sezení je efekt dynamičtější.

Access Bars® a těhotenství

 • V těhotenství je žena mnohem citlivější a vnímavější k názorům a informacím kolem těhotenství, porodu a péče o miminko. Co když už však všechno víte a nemusíte se nechat informacemi zavalit?
 • Dopřejte si sezení Bars, které uvolní všechny Vaše omezující myšlenky, pocity a emoce a zbaví Vás nepohodlí ve Vašem těle. Získáte tak větší prostor pro nové možnosti a prožijete těhotenství jednodušeji, porod bude kratší a Vaše tělo se bude hojit rychleji.
 • Jak byste se cítila, kdybyste věděla, že sobě a svému miminku můžete dopřát jemný transformační proces, ve kterém je víc radosti, lehkosti a pohody?

Mohou se metodou Access Bars® ošetřovat i děti?

Děti jsou ve změně svého těla a nastavení spontánnější a nezatíženější, a proto u nich spouštěcí body pracují mnohem rychleji než u dospělých. Dokonce mají úžasnou schopnost se Bars naučit a praktikovat i samy.

Jak často je dobré Access Bars® opakovat?

 • Je to zcela individuální, nechte se vést vlastní intuicí a zůstávejte přitom v otázce:
 • Jak se teď ve svém životě cítím a co by se mohlo změnit?
 • Jak by měl můj život vypadat, aby stálo za to žít?
 • Co je ještě možné? Jak se to může změnit?
 • Co by to obnášelo ode mě a co od Univerza, aby se to změnilo?
 • Jakou energií, prostorem a vědomím se mám stát, aby se to změnilo?
 • V ideálním případě se však ošetření doporučuje absolvovat po jakémkoliv prožitém traumatu nebo šoku.

Účinky sezení s Access Bars®

 • Pokud byste snad měli pocit, že jste během terapie nic necítili, půjde minimálně o skvělou uvolňující masáž a v tom nejhorším případě se změní celý Váš dosavadní život.
 • Nastartují se samoléčebné procesy v těle, dochází k uvolnění stresu a napětí, odbourání únavy a vyčerpanosti z nedostatku životní energie.
 • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni.

Prošli sezením s Access Bars® a napsali o něm

„Mílo, pomóóóc, se mi asi prošťouchla hojnost nebo co, tak mě tu dneska totálně zavalily objednávky. Nestíháááám 😀 Jinak, kdykoliv si lehnu, tak mi fakt jedou ty nohy. Je to úplně neskutečný, zatím to nepolevuje. Totální fičák skrz nohy.... A záda se výrazně zlepšila. Théta od tebe mi pomohla maximálně, Bars „jen“ pomohlo uvolnit bloky, aby Théta mohla zafungovat... Nicméně teď se mi toho děje tolik i ve snech, že to je zajímavý. Jako kdyby ta moje Duše, která tak vtipně všechny odstrčila a řekla: „Pusťte mě na to!“ pracovala nadále a pokračovala každou noc...“
Daniela
„Ahoj Mílo, děkuji za absolvovaná sezení s terapií metodou Acess Bars® zaměřená na konkrétní problém. Jsou to vždy pro mne velmi příjemné chvíle s úžasnými prožitky v průběhu sezení. Proces při terapii je většinou doprovázen vizuálními obrazy, které se váží k dané ošetřované oblasti a mnohdy je to velmi úsměvné 🙂. Po terapii se vždy cítím silně nadopovaný energií a tento pocit přetrvává i několik dní. Je to opravdu úžasná metoda, kterou mohu jen a jen doporučit. Děkuji.“
Jan Mareš
„Dobrý večer, po sezení jsem se cítila velmi dobře. Ještě druhý den jsem cítila, jak mnou proudí energie. Jen jak jsem teď přešla z noční směny na ranní, tak jsem unavená, než si opět zvyknu na přechod. Též Vám přeji vše dobré a plno spokojených klientů.“
Eva Rajmová
„Je to opravdu velice zvláštní pocit, pocit mnohem větší uvolněnosti, co pociťuji, od té doby, co jsem Vás navštívila, a ještě tím zvláštnější, že mám pocit, že nějaké velice nepříjemné osudově působící věci zkrátka... nějak... zmizely (sny, pocity, napojení na lidi, na které dle mého nemám být napojena, pokud si chci udržet zdravou hlavu :)) Ale zato mi přišlo vcelku veliké uvědomění hned den poté ve formě snu… Přijde mi, že jsem schopna udržovat režim daleko lépe a že se nenechávám tak snadno zastavit.“
Anonymní

Kde mě najdete?

 • Terapii provádím v domácím prostředí klienta nebo na pražské adrese na Praze 8 v Libni, ulice Kotlaska 6.

Jak si cením sezení Access Bars®?