ThetaHealing®

Co je ThetaHealing® – vzkaz od zakladatelky metody

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co je mozková hladina théta

 • Když pozorujete své vnější okolí a reagujete na něj, nacházíte se v mozkové hladině beta. Na této frekvenci se vnější svět jeví reálnější než vnitřní.
 • Pokud zavřete oči a zklidníte se, Vaše mozkové vlny se zpomalí a přesouváte se tak automaticky do hladiny alfa. Tady je vnitřní svět skutečnější než ten vnější.
 • Jakmile se uvolníte natolik, že se začne měnit i Váš dech, ponoříte se do mozkové hladiny théta. Je to hladina, kdy Vaše tělo spí, ale Vaše mysl zůstává vzhůru. Vaše tělo přestává být myslí a může tedy docházet k okamžitým změnám.

Co se mi jako první vybaví pod pojmem théta?

 • Když jsem procházela hlubokou existenční krizí, přála jsem si, abych se mohla spojit s tím nejčistším Zdrojem vědomí, které existuje. Zavřela jsem oči a po krátké chvíli se všude kolem mě objevilo zářivě bílé světlo. Tenkrát jsem ještě nevěděla, že se můj mozek právě vyladil do mozkové hladiny vln théta. Prožitý zážitek byl tak silný, že jsem přemýšlela, jak se s tímto prostorem spojovat častěji a být tak nějak stále online. Až mnohem později se ke mně dostala knížka Vianny Stibal o metodě ThetaHealing® a já se vydala na cestu jejího studia.

Moje první setkání s léčením ThetaHealing®

Ráda bych Vám vyprávěla svůj příběh o tom, jak zásadně mi do života vstoupila metoda ThetaHealing®. Byla jsem v nekonečně dlouhém sporu s firmou, pro kterou jsem pracovala několik let. Nebudu Vám dlouze vyprávět, co se přihodilo, že jsem skončila v soudní síni. Rozhodně jsem si byla naprosto jistá, že jsem v plném právu, a tudíž odejdu velmi brzy se soudním rozhodnutím, že mi firma musí vyplatit vše, co mi odepřela. Nestalo se... Následovala další a další stání a vše nasvědčovalo tomu, že mě firma nakonec zažaluje za škodu, kterou jsem jim dle jejích slov údajně způsobila. V naprostém pocitu bezmoci jsem se objednala na své první sezení techniky ThetaHealing®, při kterém byly odhaleny, rozpuštěny a očištěny dávné závazky z minulosti k lidem, se kterými jsem v tomto životě byla ve při. Neuběhl ani týden a já zažívala smírčí řešení celé mé dlouze se táhnoucí kauzy a jako zázrakem se mi s pocitem vyrovnání snesla do klína celá finanční částka i s úroky. Chtěli byste vědět, co bylo dál? Tahle metoda si získala mé srdce a do roka od této příhody jsem v Německu prošla svým prvním certifikovaným kurzem Basic DNA. Poté následovaly další pokročilé kurzy. A dnes si dovoluji být tu pro Vás, aby mohly být zázračně měněny i Vaše životy, a mohli jste zažívat vše, po čem toužíte a z nějakého důvodu se Vám neděje...
Milena MiškaříkováVaše průvodkyně hladinou théta

Jak vznikla metoda ThetaHealing®?

V roce 1995 Vianně Stibal, matce tří dětí, diagnostikovali rakovinu, která se rychle rozšiřovala a poškozovala její pravou nohu. Vianna vyzkoušela vše – nejrůznější konvenční i alternativní metody léčby, avšak bezúspěšně. V průběhu jedné z terapií, které vedla, Vianna zjistila, že může nařídit okamžité uzdravení fyzického onemocnění klientky a být svědkem jejího léčení. Když svůj objev aplikovala na vlastní rakovinné onemocnění, otoky na její noze splaskly a rakovina zmizela – okamžitě! Od té doby Vianna zdokonalovala své znalosti v praxi a nyní vyučuje po celém světě instruktory principům této metody tak, aby tato metoda mohla být sdílena a užívána všemi lidmi. Vianna chtěla vědět, proč její technika funguje, a tak požádala o pomoc lékaře, který napojil praktikující této metody a jejich klienty na elektroencefalograf. Zjistili, že se mozek praktikujících ThetaHealing® přepíná do vln théta. Navíc, když léčitel pracoval s klientem, přecházel do těchto vln i samotný klient. Uvedená skutečnost je vnímána jako hlavní důvod, proč je možné s technikou ThetaHealing® dosáhnout okamžitých změn. Navíc se v poslední době objevuje stále více vědeckých poznatků potvrzujících to, že mozkové vlny théta nám umožňují přístup do podvědomí i do vyšších úrovní vědomí. Díky tisícům klientů Vianna objevila nejen úžasný způsob, jak se napojit na energii stvoření, ale i to, že tato energie může okamžitě měnit přesvědčení a pocity klientů, které jsou spojeny s nemocí. Nejzásadnějším objevem bylo zjištění, že techniku se mohou naučit i ostatní lidé.
Příběh Vianny Stibal,zakladatelky metody ThetaHealing®

Jak funguje metoda ThetaHealing®?

 • Metoda ThetaHealing® je soubor nástrojů a technik osobního rozvoje, které vedou k vyhledávání strachů, bloků a negativních přesvědčení v našem energetickém poli.
 • Programy, které jsou uchovány hluboko v našem podvědomí, vznikly na základě našich zkušeností, přesvědčení, vzpomínek, traumat, genetických otisků nebo vlivem kolektivního vědomí.
 • Pomocí této techniky dochází k přeprogramování podvědomí, zbavení se omezujících přesvědčení, které nám nedovolují prožívat to, po čem v životě toužíme.
 • Pomocí této metody lze stahovat pocity, které nám citelně v životě chybějí.
 • Následně je možné vhodnou instalací změnit negativní programy a nainstalovat nový systém přesvědčení, jenž způsobí změny na fyzické, mentální, emocionální i duchovní úrovni.
 • V rámci tohoto léčení je možné požádat o harmonizaci Vašich čaker, nalezení nejhlubšího přesvědčení, které Vás blokuje, stažení pocitů, odvedení zbloudilých duší a entit, zrušení kleteb, očištění od temných energií, ukončení minulých životů, energetické oddělení od Vašich minulých partnerů, přivolání kompatibilní spřízněné duše, načtení budoucího vývoje událostí, aktivaci DNA nebo změnu genetického programu stárnutí.

Jak mi může ThetaHealing® pomoci?

 • Životní události se nám nedějí bez příčiny, vytvořili jsme si je sami svými opakovanými myšlenkami, jež se staly přesvědčeními a ty následně vedly k programům v našem podvědomí. Síla podvědomí je však často podceňována a přitom podle výzkumů ovlivňuje až 90 procent našeho prožívání. Svůj život můžeme zásadně měnit právě tím, jak měníme svá přesvědčení a programy v naší podvědomé mysli.
 • A právě tady má technika ThetaHealing® své nezastupitelné místo, protože pomocí ní dokážeme vstoupit do prostoru našeho podvědomí a doslova přepisovat programy, které už neslouží našemu životu a „nainstalovat“ nové, jež povedou ke změnám.

Jak probíhá sezení ThetaHealing®?

 • Když se objednáváte na sezení, přicházíte buď s konkrétním tématem, které chcete vyřešit, anebo pokud nevíte, kde začít, napojím se s Vaším svolením na Váš energetický systém a zjistím, na čem je možné pracovat nejdřív. Společně se zdrojovou energií navrhnu změnu, která je zapotřebí k nastolení rovnováhy ve Vašem životě.
 • Během léčení můžete pociťovat různé energetické změny ve Vašem těle v závislosti na průběhu léčení – teplo, mravenčení, odcházející energii bloků směrem z hlavy nahoru, otevírání srdeční čakry, navracení Vaší ztracené osobní síly nebo sebevědomí.
 • Nakonec žádám o rozpuštění bloků i starých přesvědčení a instalaci nových, která jsou s Vámi v souladu a jež následně vedou k uzdravení a vyřešení Vašich obtíží. Zaintegrováním změn pak dochází k tomu, že se obtíže nevracejí.
 • Tento způsob léčení je možné provádět i na dálku. Od klienta si vyžaduje pouze jeho přítomnost, soustředěnost a dostatečnou hydrataci kvůli provádění svalového testu.
Metoda ThetaHealing® a léčitelé metody ThetaHealer® jsou součástí registrované ochranné obchodní známky společnosti THInK a naleznete je pod odkazem po rozkliknutí obrázku.

Kolik sezení ThetaHealing® budu potřebovat?

 • Jde o čistě individuální záležitost, někdo ode mne odchází s vyřešeným problémem během jednoho sezení, jiný jich potřebuje víc. V případě, že se kolem Vašeho problému vyskytuje celý systém negativních přesvědčení, je zapotřebí delší a systematičtější práce.
 • Je možné se domluvit i na zvýhodněném balíčku 3 nebo 5 individuálních sezení v domluvené délce podle toho, jak dlouho chcete být na své cestě touto technikou podporováni.

Je možné realizovat sezení na dálku?

 • Sezení je možné uskutečnit i na dálku – nejčastěji je provádím telefonicky, po Skypu nebo Zoomu.
 • Pokud jste u mě neabsolvovali první sezení osobně, pak Vám v mailu posílám instrukce k provádění svalového testu k testování podvědomých programů a přesvědčení.
 • V domluvenou hodinu se spojím s klientem a na začátku sezení určíme téma, na kterém chcete pracovat, překontrolujeme společně fungování svalového testu a pak se pouštíme do práce.

Prošli sezením ThetaHealing® a napsali o něm

„Milá, úžasná Mílo... předběhla jste mě 🤭...chci se zde s ostatními podělit o nádhernou, silnou a hlubokou transformaci, kterou jsem měla možnost, díky Vám, včera prožít. Vtipné je, že naše domluva na ThetaHealing byla původně myšlena jako vyladění ohledně splnění mého velkého přání. Že se to stočilo až do hlubin mé duše jsem nečekala, ale velká důvěra, kterou k Vám mám, mi otevřela 13. komnatu a děly se zázraky. Čas utekl opravdu rychle, ovšem za těch několik desítek minut jsem prožila tolik milosti, pochopení, požehnání, soucitu a lásky jako doposud nikdy. Blahořečím osud, že jsem Vás, díky zájmu o ThetaHealing, našla a že můžu být součástí této přátelské skupiny, kde je tolik porozumění a laskavosti. Velmi si to tu užívám a jsem vděčná za množství inspirujících témat, které nám nabízíte... A co je úplně skvělý, není nutný jet až do Prahy, neboť to funguje na dálku. Na druhou stranu, jakmile to půjde, moc ráda si udělám výlet do Prahy abych Vás mohla s vděčností obejmout...“ 🤗🤗🤗🍀💞🌸
Aliela
„Takový příval štěstí! To je vlastně nepopsatelné... Přemýšlela jsem, jak a jaká slova použít pro napsání této reference. Bohužel vhodnost mých slov mi stále chybí. Asi to nejde. Všem, kteří čtou tento příspěvek, z celého srdce přeji, abyste udělali ten krok a objednali se k Míle na terapii. Přeji Vám, abyste zažili ten pocit štěstí, lásky, pokoje, neskutečné síly a energie, kterou ve Vás terapie zanechá. Ať máte pochyby a svazuje Vás cokoli (vztah, kariéra, škola, nejistota, strach, úzkost, vztek, smutek nebo nedůvěra v sebe). Mílo, jste skvělá a slovo děkuji z úst nestačí. Avšak myslím si, že tu vděčnost cítíte přímo z mého srdce!“
Kristýnka Filipová
„Změny po poslední terapii trvají a spíše objevuji nové věci, které jsem v sobě předtím tolik nevnímala a teď mají víc prostoru. Chtěla bych řešit finanční stránku hojnosti a s tím související věci. Minule jsme řešili i solar plexus a jeho uvolnění trvá, to je úžasné, několik let jsem se toho nemohla zbavit a teď to tam prostě není... jen tak 🙂 Druhý den po terapii s Vámi jsem ještě byla na Neurospinální rebalanci, chodím k paní už delší dobu cca každé dva měsíce. Solar a bránici uvnitř jsem cítila volnou, to jsem nezažila ani nepamatuji, ale svaly na břiše v místech, kde byly pořád stažené, jsem cítila takové bolavé... měly tendenci se uvolnit, ale nějak se s tím ještě nemohly popasovat. Na rebalanci se to douvolnilo a teď je to opravdu luxusní 🙂 Normálně na rebalanci řešíme co mě kde bolí a psychicky trápí a najednou jsem si přišla, že jsem tam skoro zbytečně, že mi vlastně nic není. Nicméně jsme mohli jít víc do hloubky a byl to díky tomu úplně jiný zážitek. Ten den po terapii s Vámi jsem měla na tváři neustále úsměv, vždycky jsem jen cítila, jak se mi samy od sebe vytahují koutky vzhůru 😀 Celkově jsem cítila tu lehkost a radost. Jen se mi druhý den objevily určité okolnosti doma i jinde a zas se to trochu pokazilo, je možné, že se něco uvolňuje nebo ještě mění? Přijde mi totiž, že jsem víc vzteklá (hlavně na rodinu) a věci, které jsem dřív normálně dusila v sobě a nechala si líbit, tak teď najednou nemlčím. Někdy to ani nemůžu zastavit, prostě se ozvu. Ale i při tom už necítím tíhu na ramenou, která vlastně už během terapie odezněla a nevrátila se. Zkusila bych si do sezení vytestovat věci ohledně financí. Když to zkouším sama, tak mě ale nenapadají takové otázky, jako třeba Vás, byla bych ráda za další sezení s Vámi, bylo to moc příjemné :-)“
Jana Hovorková
„Paní Mileno, to, co jste se mnou provedla při harmonizačním balíčku ThetaHealing, bylo velmi zajímavé a očistné. Nevím, jak to přesně říci, ale spojilo mne to uvnitř, dalo klid a uvědomění. Najednou člověk ví, co chce více než-li předtím. Možná si vzpomenete, jak jsem říkala, že mi přitom všem chroupá v hlavě :-D, tak jako když tzv. chroupá harddisk v PC 😀 . Došlo i na slzy. Najednou vím, že se nemusím vztekat kvůli maličkostem, i když jsem puntičkářka. A jakmile se načertím, což se občas znám, že se mi stává, jak se mi hned zkazí den a zbytečně, i když to tak být nemusí. Byl to příjemně strávený virtuální čas, i ta Vaše kočička povídálka zpovzdálí vše vychytala, když jsme zrovinka řešily nejdůležitější věci, holt kočky vědí a vidí své 🙂 . Dotknout se bezpodmínečné lásky bylo a je úžasné. Posunulo mě to dál a ještě určitě v dalším posune i další kontakt s Vámi. Děkuji z celého srdce a přeji vše dobré.“
Monika Boháčová
„Mám pocit, že mi bolo umožnené príst na nejaké posvátne miesto a navyše som dostala dar poznanie, emócií a nahliadnutia do prožívania mojej jedinečnej dcéry. Ďakujem, že ste ma po celý čas sprevádzali a že vďaka Vám mi to bolo umožnené. Cítim nesmiernu VĎAKU. Užívam si tento pocit. 🙂 Pochopila som, že celé tie roky mojej snahy a hľadania a pochopenia to nebola moja pýcha, ale moja ODVAHA a SILA.“
Erika
„Ahoj Mílo, děkuji za zprostředkovanou pomoc formou léčení ThetaHealing po negativním energetickém ataku, kdy mne rozbolela hlava, bylo mi na zvracení, cítil jsem tlak na solaru a měl stažené hrdlo s pocitem, jako bych byl škrcen. V průběhu sezení všechny nepříjemné a bolestivé projevy v těle úplně ustoupily a následně odešla i únava 🙂 a rozlil se pocit bezpečí a vnitřního klidu. Děkuji, že poskytuješ tuto metodu léčení a přeji mnoho sil a podpory shora pro další práci.“
Jan Mareš
„Krásný slunečný den. Chci se s Vámi podělit o moje pocity. To předposlední a poslední čištění bylo zázračné. Mám velký příliv energie a cítím se nádherně. Opravdu. Takovou lehkost bytí jsem ještě ve svém životě nezažila. Těším se z každé vteřiny z každého nádechu a výdechu. Já prostě nechodím, já létám. Moc, moc, moc velké děkuji Stvořiteli všeho, co jest a Vám patří také velké díky za Váš čas a energii. Mějte se krásně, těším se na další čištění. Já si létám, já se vznáším... Já jsem se celý život snažila přiblížit Stvořiteli a pořád to nešlo, až teď. Jsem moc šťastná a moc děkuji.“
Jana
„Dobrý den, paní Miškaříková, chtěla jsem Vám moc poděkovat za čtvrteční terapii. Jste úžasná, bylo to skvělé a intenzivní. Cítím se klidnější a vyrovnanější a už se moc těším na příští setkání.“
Gábina Kynclová
„Dobrý den Mílo, chtěla jsem Vám dát jen zpětnou vazbu z léčení. Přítel je teď více v pohodě a já musím říct, že taky. Ještě v sobě cítím, že se něco dočišťuje. Už se těším na další léčení 🙂. Super, jinak je to sto a jedna, jak se cítím teď a před Thétou.“
Anonymní
„Dobrý večer Mílo, chtěla jsem Vám dát jen vědět, jak se cítím. Musím říct, že pocitově je to úplná euforie. Pořád se usmívám a jsem taková dobře naladěná...“
Anonymní
„Dobrý den, chtěla jsem Vám moc poděkovat. Dcera je jako vyměněná. Je si teď vším úplně jistá, nezlobí se, nevzteká se a když, tak ji to hned samo přejde. Změnu jsem zaznamenala po dvou dnech. Ještě jednou moc děkuji a mějte se fajn.“
Marcela
„Ahoj Mílo, cítím se skvěle. Po dlouhé době jsem spala celou noc. To je zázrak. Jsi opravdu úžasná terapeutka, vím, o čem mluvím. Jsi stále lepší. Děkuji. Těším se, až se zase uvidíme.“
Katka M.

Harmonizační balíček ThetaHealing®

Harmonizační balíček ThetaHealing
 • Seslání bezpodmínečné lásky do Vašeho fyzického těla pro uvolnění a pocit bezpečí
 • Seslání bezpodmínečné lásky do Vašeho vnitřního dítěte pro pocit, že jste vždycky byli milovaní
 • Harmonizace čaker a uvolnění blokád
 • Uvedení do souladu Vaší duše, srdce a mysli se Stvořitelem
 • Harmonizace pravé a levé mozkové hemisféry
 • Vyrovnání hladiny noradrenalinu, serotoninu a chemických látek v mozku
 • Reorganizace mysli, aby pro Vás prožívání v přítomném okamžiku bylo snazší
 • Léčení všech míst v těle a jejich transformace na stav bezpodmínečného zdraví
 • Odstranění entit, implantátů a cizích energií v těle
 • Odstranění všech emocí a myšlenek druhých, které nejsou Vaše
 • Zrušení kleteb, energetických vazeb a vyčištění Vašeho aurického pole, pokud je zapotřebí
 • Aktivace chromozomu mládí a vitality pro krásná a vitální těla

Provázím Vás instalacemi ThetaHealing® na Facebooku

 • Tato skupina slouží k radostnému a podporujícímu spirituálnímu rozvoji všech jejích členů, nejen prostřednictvím techniky ThetaHealing. V tomto bezpečném a láskyplném prostoru Vás provázím meditacemi, energetickými čištěními, instalacemi ThetaHealing k tématům, která načítám ze zdrojové roviny.

Ceník sezení ThetaHealing®

Sezení ThetaHealing® pro nové klienty
2 500 Kč
90 minut
Během sezení se naučíte provádět svalový test k určování podvědomých přesvědčení
Objednat
Cena platná od 1. 3. 2024
Sezení ThetaHealing® pro stávající klienty
2 000 Kč
90 minut
Během sezení se naučíte provádět svalový test k určování podvědomých přesvědčení
Objednat
Cena platná od 3. 1. 2024