Ranní meditace na vibrační vyladění do nového dne

0
lidí již poslouchá tuto meditaci

Kdybyste měli psát novou kapitolu svého života, jaká by byla? Chtěli byste žít více v přítomnosti a pozitivních očekáváních než v neustále přehrávaných myšlenkách z minulosti? Co kdybyste si dnes vybrali to, jak se budete cítit a vnímali každý den jako novou příležitost tvořit dobré věci namísto těch špatných? Jaké by to bylo prožívat každý svůj den mnohem vědoměji?

 

Přináším Vám krátkou 5minutovou meditaci, která nastartuje Váš den do takových vibrací přijímání
a pozitivních očekávání, ve kterých nemá Vaše minulost místo. Sami se s touto meditací naladíte na den, jenž budete vnímat jako novou příležitost pro bezpodmínečné prožívání všeho, co v něm chcete mít.

Záměrem totiž vysíláme silný elektrický impulz do pole všech možností.

Ale největší vliv na uskutečnění našich přání mají naše prožívané emoce, jež se stávají magnetem pro přitahování prožívané reality.
Proto je tak důležité neupadat do pocitů, kterými bychom vytvořili něco, co nechceme.

Neustále – nejen ráno nebo večer – je třeba si tedy připomínat: Co aktuálně tvořím v tomto okamžiku? Odpovídají tyto emoce tomu, co chci vytvořit? Jak se cítím? Vnímám ve svém životě vděčnost, lásku k životu a pocity podpory a důvěry v sebe?

  • Svižná 5minutová meditace, kterou můžete poslouchat hned po probuzení v teple své postele, u snídaně nebo když si dopřáváte ranní sprchu.
  • Určená pro všechny, kteří chtějí zažít ranní restart a rychle vyladit své vibrace do stavu přijímání a očekávání pozitivních zpráv a událostí.
  • Lehce návyková, protože v krátkém čase zjistíte, že mění Vaše energetické pole a Vy se zamilujete do pocitu, že jste to Vy, kdo tvoří svůj život den za dnem.
  • Doporučuji ji poslouchat každý den, abyste do řeky změny Vaší osobní reality vstoupili rychleji a intenzivněji.
  • Kdo chcete procitat do nového dne s mým hlasem a tvořit jej vědomě?

Vaše prožitky a dojmy z meditace

„Meditaci Můj nový den už poslouchám několik měsíců. Mám takový rituál ráno v koupelně, když vstávám do práce 😄. Jsem na té meditací úplně závislá.“ 😉🥰🙏
Pavla Ticháčková
„Jsem nesmírně nadšená z této meditace, kterou jsem původně vytvořila pro své osobní účely v dobách, kdy se mi nedařilo udržovat vysoké vibrace každý den. Touto meditací začínám každé ráno nového dne a pozitivní účinky mě nepřestávají překvapovat. Pokud se chcete probouzet do nového dne s nadšením a touhou tvořit jej svými myšlenkami vědomě, pak je tou pravou volbou pro Vás.“
Milena Miškaříková – o mně
Milena Miškaříková