Cenově výhodný balíček 6 vedených transformačních meditací

0
lidí si již stáhlo balíček meditací

Jaké meditace balíček obsahuje a o čem jsou?

Cenově výhodný balíček 6 vedených meditací

6 transformačních vedených meditací: „Můj nový den, Dar odpuštění, Světlo ve mně, Uzdrav své tělo, Manifestuj svou budoucnost a Mé dokonalé tělo“.

Dokonalé uvolnění v cca 145 minutách

Balíček meditací základních témat, která nejčastěji řeším se svými klienty – můžete používat každý den, zrovna tak, jak potřebujete a jaká oblast si žádá zpracování.

V každé meditaci vás doprovodím do zdrojové roviny

V každé meditaci Vás dovedu do mozkové hladiny théta, získáte hodnotný obsah a nastartujete svou vnitřní proměnu na fyzické i duševní úrovni.

Vaše dojmy, prožitky a změny po meditacích

„Mili, krásné ráno, včera jsem zkoušela tu Vaši meditaci a je to super. Dneska jsem se probudila jak znovuzrozená, vůbec nic mě nebolelo, to se mi při meditaci ještě nestalo. A máte příjemný hlas. 🙂“
Sasanka Nová
„Krásny ráno milá pani Miškaříková, včera večer som si pustila meditáciu. Uvedomila som si, že som Vám včera napísala, že ste poklad, za čo sa ospravedlňujem. Vy ste Anjel v ľudskej podobe, Váš uchu lahodiaci hlas, Anjelské slová a úžasná hudba v pozadí meditácie to ma dostalo na plnej čiare. To čo som prežila pri Vašej meditácii sa dá len ťažko opísať, prvýkrát som pri meditácii nezaspala a po od zrieknutiach sa sľubov, prísah a sľubov som mala po celom tele zimomriavky a slzičky šťastia mi stekali po tvary. Počúvala som veľmi veľa meditácii ale to čo ste vytvorili Vy páni Milena je veľkolepé dielo. Do svojej práce pani Milena dávate srdce, Anjelská energiu a pokoru za čo Vám veľmi pekne ďakujem. S uznaním v srdci, úctou a pokorou!
Emiliána Jecušková
„Meditaci Můj nový den už poslouchám několik měsíců. Mám takový rituál ráno v koupelně, když vstávám do práce 😄. Jsem na té meditací úplně závislá.“
Pavla
„Ahoj Mili, děkuju za meditaci odpuštění. Ráda bych ti dala zpětnou vazbu. Při meditaci jsem intenzivně cítila srdce. Při vyslovení (představě) osoby, které jsem chtěla odpustit jsem najednou na srdci cítila bolest, po odříkání Tabaashovy modlitby se mi ulevilo a kolem srdce se mi rozlilo příjemné teplo, celkově jsem se cítila lehčeji. S tou modlitbou v meditaci to byl výborný nápad, Mili...“
Jana Frýdová
„Paní Mílo, moc moc moc Vám děkuji za překrásnou meditaci MANIFESTACE BUDOUCNOSTI.💖💞💐🍀 Máte velmi příjemný hlasový projev, je radost slyšet Váš hlas, který je sametově léčivý a doslova hladí po duši. Děkuji i sama sobě, že jsem si Vaši meditaci objednala a před chvílí ji doposlouchala. Je úžasná a všem ji moc doporučuji. Objímám Vás na dálku 🤗🤗🤗 a ještě jednou velké díky... na meditaci jsem se opravdu velmi těšila a předčila mé představy... 👍👌🍀 Jsem velký spáč, nicméně jsem si nařídila budík, abych začala dnešní den Vaší meditací a hodlám v tom pokračovat, protože mi to dává velký smysl, z nahrávky meditace velmi vnímám, že jste si s ní fakt vyhrála, že jste zvolila krásnou hudbu a znovu podotýkám...frekvence Vašeho hlasu je léčivá a uzdravující... Samosebou máte mé svolení uveřejnit moje poděkování, poněvadž jsem Vám obrovsky vděčná a čím víc lidí si bude meditaci pouštět, tím líp. Mějte se krásně, jsem šťastná, že jsem ve Vaší skupině...🤗💞💐🍀🙏🍀“
Alena Novosadová

Co jsou to transformační meditace

  • Na svých osobních sezeních se stále častěji setkávám s opakujícími se tématy, a proto jsem se rozhodla vytvářet meditace, které Vám pomohou uzdravovat všechna místa, která potřebují transformovat, abyste mohli prožívat Vaší radostnou vizi sami sebe.
  • Pokud toužíme po opravdové změně, pak to znamená, že je zapotřebí odpojit se od světa, ve kterém jsme určováni svým tělem s odrazem našich naučených emočních vzorců, chování nebo přesvědčení z minulosti.
  • V meditaci se můžete rozhodovat pro nové volby, vnímat svou novou realitu nebo zažívat nové pocity. Tím ve svém mozku aktivujete nové neurologické spoje. Jejich opakovaným prožíváním se Váš vnitřní svět stane reálnějším než ten vnější a společně s Vaším tělem dokážete vytvořit novou realitu.
  • Naučím Vás, jak se odpojit od vnějšího světa a být plně ukotvení v přítomném okamžiku.
  • Umět meditovat znamená ovládat schopnost, jak umenšit svou analytickou mysl a zesílit myšlenky Vašeho nitra natolik, aby se Váš vnitřní svět stal reálnějším než ten vnější.