Tajemství manifestace

Návodů na to, jak si správně přát, manifestovat nebo utvářet svou vlastní realitu, existuje bezpočet, dnes Vám přináším několik zajímavých tipů od Vianny Stibal – zakladatelky metody ThetaHealing®, které mě zaujaly.

Definujte přesně, co chcete vytvořit

Prvním tajemstvím manifestace je rozhodnout se pro to, co chcete. Přemýšlejte nad tím konkrétně: „Co opravdu chci?“ a „Co chci ze svého života propustit?“ Největším problémem lidí je skutečnost, že často nevědí, co chtějí. Vezměte si papír a tužku a sepište si všechno, co chcete. Zahrňte do svého seznamu i materiální věci, které byste chtěli mít, stejně jako vlastnosti, které byste si přáli, abyste se stali tou nejlepší verzí sama sebe. Sepsáním zjistíte, co vlastně chcete a utvrdíte se ve víře, že si dovolujete mít to, co manifestujete.

Dva seznamy

Teď, když už máte sepsaný seznam, udělejte si jeho kopii. Jeden seznam ponechejte někde v bezpečí Vaší zásuvky u stolu a nekontrolujte jej až do konce roku. Druhý pak spalte nebo ho roztrhejte na malé kousky, které pak vyhodíte. Uvolníte tak potřebnou energii do Vesmíru. Když se na konci roku ohlédnete zpět, budete překvapeni, kolik věcí se Vám v životě projevilo.

Vytvořte prostor

Poté, co máte hotový seznam, vytvořte pro svou manifestaci prostor, ve kterém Vás nebude nic a nikdo rušit. Jedním z dokonalých míst je právě Váš domov. Když jej vyčistíte, připravíte jej na to, aby Vám poskytl dostatečnou podporu, radost, štěstí a rezonanci pro to, co chcete vytvořit.

Proces manifestace na vlnách théta

Když jste připraveni k manifestaci, nalaďte se do mozkových vln théta. Ujistěte se, že jste zadali příkaz pro manifestaci svého seznamu a staňte se svědkem jeho realizace ve Vašem životě. Pokud nebudete manifestovat svá přání ve stavu théta, bude možná zapotřebí zkontrolovat všechna přesvědčení, která Vám brání v tom, mít vše, po čem toužíte.

Důležitá jsou slova, která používáte

Když se nacházíte v mozkových vlnách théta, používejte slova jako „já“, „ideálně“ a „hodně“. V „ideálním případě“ je mocné slovní spojení, které manifestaci podporuje. Pokud se skutečně chcete procvičit v manifestaci, používejte výrazy jako: „V ideálním případě je to to, co bych chtěl/a“, což jednoduše znamená, co byste si přáli ve svém životě projevit a jakým způsobem by se měly věci stát. V „ideálním případě“ také znamená, že se to stane tím nejlepším způsobem a že byste to měli dostat s použitím té správné energie.

Buďte soustředění v procesu manifestace

Dokud tvoříte a používáte svou mysl, Vesmír Vás podpoří a dá do pohybu vše směrem k Vám, a při manifestaci Vás podpoří. Když přestanete tvořit a zůstanete stát na místě, bude Vás Vesmír zásobovat tématy k manifestaci do té doby, než budete mít jasno, co dalšího chcete vytvořit nebo zrušit, aby Vás udržel v procesu. Zůstaňte tedy soustředění v procesu manifestace!

Děkuji své kamarádce Jitce za pomoc s překladem a zde uvádím originální zdroj: http://www.thetahealing.com/blog/starting-new-year/

Mgr. Milena Miškaříková
„Nespokojím se s hledáním vnějšího smyslu života, hledám a nacházím ten vnitřní, a pokud dojde k jejich prolnutí, pak mě to činí šťastnou. A proto jsem na cestě dovnitř, abych sobě i Vám mohla být inspirací, pomocníkem a vedením k Vašemu nejvyššímu potenciálu tam venku.“
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře, viz Zásady pro ochranu a zpracování osobních údajů.