Cesta do vlastního nitra

Cesta ke svému vlastnímu nitru někdy nevede přímo, čas od času je zapotřebí utišit reptající ego, odhodit všechny životem nasbírané vrstvy našich přesvědčení, zažitých vzorců chování nebo podvědomých programů, které nás spoutávají a nedovolují nám vidět tu část sama sebe, o jejíž kráse a síle možná nemáme ani zdání.

Zkuste na chvíli ztišit svou mysl, naladit se na své srdce a vydat se prozkoumat svůj vnitřní svět, krajinu své duše.

A je dost pravděpodobné, že v ní narazíte právě na ty své části, které Vás blokují a nedovolují Vám prožívat sebe samé ve svém nejvyšším možném potenciálu. Prozkoumejte i tyhle své aspekty, neutíkejte od nich jen proto, že se jich bojíte, nebo se k nim nechcete hlásit, jako by Vám ani nepatřily. Potkejte se s nimi, postavte se jim naproti, podívejte se jim do očí a nechte je promlouvat svým vlastním jazykem, ať Vám mohou sdělit svůj příběh…

Až je vyslechnete a pochopíte, že je už s sebou nepotřebujete vláčet, rozpusťte je v lásce a porozumění.

Projděte všechny své vrstvy, jednu po druhé, až narazíte na ten nejhlubší, nejzářivější, nejčistší a nejsilnější otisk Vás samotných.

V jeden jediný okamžik prozřete a zjistíte, kdo vlastně jste tam uvnitř…

Až neuvěřitelně silné setkání s tou Vaší částí, která byla doposud ukrytá pod nánosy toho, co všechno Vás definovalo.

Co jiného má větší smysl, než zkoumat své vlastní nitro, ve kterém je všechno, co jste kdy potřebovali vědět…

Neváhejte už ani vteřinu a jděte do toho, přinejmenším to bude zajímavá cesta, ne-li doslova pořádná jízda!

Tagy:
Mgr. Milena Miškaříková
„Nespokojím se s hledáním vnějšího smyslu života, hledám a nacházím ten vnitřní, a pokud dojde k jejich prolnutí, pak mě to činí šťastnou. A proto jsem na cestě dovnitř, abych sobě i Vám mohla být inspirací, pomocníkem a vedením k Vašemu nejvyššímu potenciálu tam venku.“
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře, viz Zásady pro ochranu a zpracování osobních údajů.