hladina théta

Okno do budoucnosti

Usedla jsem do meditace a zadala si takový obyčejný záměr. Uvolnila jsem se, stala se vědomím a spojila se s nekonečným prostorem všech možností, které máme každý z nás v našem energetickém poli. Viděla jsem je všude kolem sebe – vypadaly jako plující bubliny v prostoru. Sáhla jsem po té, která odpovídala svými vibracemi a barvami mému záměru a čekala, co se bude dít.

Stála jsem v prostoru jako pozorovatel a najednou se černý nekonečný prostor rozevřel jako opona a vytvořilo se v něm světlé časoprostorové okno. Vklouzla jsem jím do své budoucnosti. Nasálo mě to dovnitř takovou rychlostí, že jsem byla najednou v ději a dívala se, co všechno se v mé budoucnosti odehrává. Bylo v ní tolik nového. Cítila jsem v těle pozorovatele povznášející emoci radosti a dobrodružství. Tomu prožitku nešlo odolat, byl tak skutečný – prožívala jsem jsem se v budoucnosti.

Když jsem se dosytosti nabažila, zaslechla jsem svůj vnitřní hlas, jak říká mému pozorovateli:

Podívej, tohle je má budoucí realita!

Okno se zavřelo a já se vrátila do prostoru, kde jste víc svým vědomím než tělem a celou meditaci jsem ukončila.

Otevřela jsem oči a byla jsem v úžasu, jaký markantní rozdíl jsem cítila ve svém těle. Byla to emoční stopa změny. Vypadalo to jako denní snění, o kterém však víte, že je skutečné, protože jste se ho právě fyzicky dotkli.

Přeji nám všem, ať se nám daří vstupovat do realit a manifestovat je, protože ony budoucí děje jsou tu už pro nás dávno připravené.

Na nás je, abychom se sladili s onou frekvencí a naučili své tělo prožívat je dřív, než přijdou. Protože právě emoce jsou onou hybnou silou, kterou si je do své reality přitahujeme.

Důvěřujte svému moudrému vnitřnímu vedení a otevřete se všemu, co si do života přejete. Není možné, abyste neuspěli!

Mgr. Milena Miškaříková
„Nespokojím se s hledáním vnějšího smyslu života, hledám a nacházím ten vnitřní, a pokud dojde k jejich prolnutí, pak mě to činí šťastnou. A proto jsem na cestě dovnitř, abych sobě i Vám mohla být inspirací, pomocníkem a vedením k Vašemu nejvyššímu potenciálu tam venku.“
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře, viz Zásady pro ochranu a zpracování osobních údajů.