Továrna na štěstí

Už jste někdy zažili okamžik nebo chvíli, kdy jste se cítili šťastní až po okraj? Ale to štěstí nebylo zapřičiněno žádnou okolností nebo událostí zvenčí?

Jako byste vědomě prožili sami sebe – věděli jste, kdo jste, přijali jste se bezvýhradně, s takovou jistotou a tak silně, že jste byli

nedotknutelní, neporušitelní, posvátní…

A v okamžiku posvátnosti by Vás Vaše okolí nebo životní události mohly zkoušet jakkoliv a s Vámi by to ani nehlo. Naladili jste se na frekvenci svého vlastního vnitřního Vesmíru a tam jste pochopili, že štěstí, spokojenost a vlastní přijetí je Vaší bytostnou podstatou.

A tohle jsem zažila během jednoho (ne)všedního dne, den po velmi nepříjemném soudním stání, uprostřed nepředvídatelně se vyvíjejících událostí v mém životě, a přesto všechno jsem byla tak šťastná!

A Vy můžete také.

Nemusíte čekat na okamžik, o kterém si myslíte, že Vám přinese štěstí, ať už je to vysněný partner, krásný dům, start úspěšné kariéry nebo peníze. Tohle všechno je pomíjivé a budete se z nich těšit jen krátce a po čase stejně zjistíte, že dychtíte po dalších a dalších okamžicích, ze kterých vlastně žijete…

Žijte hned teď a s tím, co máte uvnitř sebe, i uprostřed bouří vnějšího světa. Jste to Vy sami a Vaše nalezení a přijetí, co vytváří pocit dokonalého lidského štěstí.

Vy sami jste továrnou na štěstí!

 

Tagy:
Mgr. Milena Miškaříková
„Nespokojím se s hledáním vnějšího smyslu života, hledám a nacházím ten vnitřní, a pokud dojde k jejich prolnutí, pak mě to činí šťastnou. A proto jsem na cestě dovnitř, abych sobě i Vám mohla být inspirací, pomocníkem a vedením k Vašemu nejvyššímu potenciálu tam venku.“
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře, viz Zásady pro ochranu a zpracování osobních údajů.