Volím si do života víc

Uložil se na lůžko a vyslovil záměr pro dnešní sezení Access Bars, aby do jeho života vstoupilo víc radosti a lehkosti.

Požádala jsem o totéž a přiložila své prsty na jeho hlavu. Naciťovala se na proudění energie pod mýma rukama a požádala o obraz.

Najednou se před mýma očima objevil orel, ten samý, který před x lety tolik toužil po svobodě a možnosti roztáhnout křídla naplno. Už jsme se jednou setkali, bylo to v rámci mé meditace k silovému zvířeti. Tenkrát se cítil stísněně, nyní už je tedy jinde. Vidím vysokou horu a na ní hnízdo a v něm život – malá ptáčata se derou na svět a orel si přeje víc. Víc lehkosti a radosti, ještě víc než doposud.

A ano, soustředím se na své ruce a žádám dál:

Jakým prostorem se společně s mým klientem můžeme stát, aby se to změnilo? Aby všechno, co tomu brání a nedovoluje, bylo odstraněno a přeměněno v nové? A co proto můžeme udělat my a co Vesmír?

Vnímám změnu v proudění energie, vše se dává do pohybu a má vize také. Směji se… Miluji obrazy, které ke mně nehovoří jen se vší vážností témat, ale s onou jiskřivou energií humoru. „Vidím tvého orla, jak leží na zádech s nohama překřízenýma a pozoruje západ slunce v úrovni svých zvířecích očí. Pohodička, klídeček,“ prohazuji směrem ke klientovi. Oba se rozchechtáme a terapie pokračuje dál.

Energie už v té chvíli proudí na své maximum a já přecházím k dalším životním oblastem.

Peníze, kontrola, kreativita

Okamžitě cítím, že oblast peněz je silně nabitá. Vidím růst peníze stejně tak rychle jako mladou rostlinu za nimi, která je nesmírně živá a roste rychle jako bambus. Až dosáhnou svého vrcholu, začnou se komínky zlatých mincí sypat směrem k zemi. A tam už čekají malí pomocníčci, již zachytávají mince do svých mošniček a odnášejí je do oblastí, které to potřebují. Energie proudí v rytmu příjmů a výdajů. Vše se odehrává v naprosté souhře a lehkosti, a když se pak zharmonizují i ostatní dvě oblasti, přecházíme dál.

Omlazení

Působím lehkým tlakem na tuto oblast a ptám se: „Necítíš, jak se ti zvětšuje hlava?“ A ano, jako by se mému klientovi rozpínal celý obličej i s vlasovou částí do rozměrů dokonale vypnutého a vyhlazeného obličeje muže, který je v jiném věku než ten pode mnou. A hned se otevírá další životní oblast.

Naděje a sny

S kolika sny a nadějemi přicházíme na svět a kolik se nám jich podaří uskutečnit? Je v nich lehkost nebo tíha toho, že na ně nelze dosáhnout? Kolikrát jsme již byli zastaveni, abychom se jich vzdali?“ proudí mi hlavou, zatímco působím na ony body.

Komunikace

I jen pouhým pohmatem poznáte, že člověk, se kterým pracujete, používá komunikaci ve své profesi každodenně. Proudí to tu o sto šest a není třeba ji dlouho stimulovat.

Přes další a další oblasti se noříme až k bodům reaktivace a znovuvytvoření, abychom zaintegrovali všechny dnešní změny.

Terapie netrvala dlouho, necelou hodinku a já naše sezení ukončuji na bodech korunní čakry a cítím, jak jsme se oba během té chvíle silně propojili a otevřeli všem vizím, tajemstvím a možnostem, o kterých jsme si mohli myslet, že k nim nemáme přístup…

Mgr. Milena Miškaříková
„Nespokojím se s hledáním vnějšího smyslu života, hledám a nacházím ten vnitřní, a pokud dojde k jejich prolnutí, pak mě to činí šťastnou. A proto jsem na cestě dovnitř, abych sobě i Vám mohla být inspirací, pomocníkem a vedením k Vašemu nejvyššímu potenciálu tam venku.“
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře, viz Zásady pro ochranu a zpracování osobních údajů.